Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]League Of Craft SERWER MOBA 2 Drużyny PVP Serwer na podstawie gry League of legends Oraz DOTA2 Sklep z przedmiotami Jungla 3 Lany


Looken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Serwer League Of Craft

 

 

O to zapowiedź nowego serwera Typu Moba

na podstawie gier League Of Legends Oraz Dota 2

Celem gry jest współpraca z innymi graczami, i zniszczenie z nimi Nexusa Przeciwnej drużyny

są 2 drużyny niebieska i czerwona (fioletowa Jak kto woli) Każda drużyna posiada po 9 wież (3 z każdej lini) Inhibitor (1 po każdej lini) Oraz 1 Nexus Na każdą drużynę

Na początek wybieramy klasę wpisując komendę np

/assasyn

/lucznik

/wojownik

/mag

i Ruszamy na 1 z pól (są trzy pola nazywane Top -górna

Mid-Środkowa

Bot-Dolna).

I Musimy zniszczyć wszystkie wieże niszczymy je stawając na półpłytkach a łucznik strzela do nich strzałami rozwalając te wieżę

w między czasie Spawnują się miniony (w tym wypadu zombie) którzy nas atakują a my ich zabijamy zdobywając pieniądze na nowe przedmioty i exp (max lvl 18 )

no i to na tyle będziemy dodawali więcej klas

jak i nowe przedmioty

 

 

Dziś został dodany Miecz z Life Stealem :) Czyli gdy atakujemy przywraca nam życie

W dniu 24 Lipca (dziś) Zostały dodane 52 Itemy (Wgrany został mod)

Dodaje on NPC Który sprzedaje te rzeczy + Niektóre przedmioty mają

super właściości np Blink Dagger Teleportuje Co 10 sekund na odległość około 20-15 kratek (wymaga many)

Niektóre

rzeczy dodają nam Bonus do regeneracji mani lub bonus do maksymalnej

many to samo tyczy się zdrowia są buty (Dodają szybkości) i Kasa też

jest dodana co kilka sekund nam przybywa i za zabijanie innych graczy

lub minionów także przybywa

Maksymalnie można mieć w eq 9 Rzeczy czyli na pasku

I DŁUGO OCZEKIWANE PRZEZ WSZYSTKICH SKILLE!

(Umiejętności) Zostały dodane

Skille dla łucznika

Strzała spopielenia - Podpala strzałę

Strzała Śmierci - Przywołuję błyskawicę

Strzała pięści - Zadaje 50% dodatkowego dmg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skille Dla Maga

Zephyr Zadaje obrażenia i Stunuje! na 1,5 sekund

Cierniowa błyskawica- Przywołuję błyskawice Zadaje Dmg I Stunuje na 2 sekundy

Uciszenie- Ucisza przeciwnika (blokuje przed użyciem skilla)

Błyskawiczne osłabienie-Zadaje obrażenia i osłabia wroga

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skille Dla Wojownika

Impale- Wyrzuca w powietrze i Stunuje na 1,5 sekund

Uderzenie Mieczem- Uderza w ziemię oślepiając wroga i zadając dmg

Uderzenie ziemią - Uderzasz jeszcze potężniej w ziemie Zadając wieksze dmg i wyrzucając wrogów w powietrze

Plątanina- Plączesz wszystkich do okoła stunując ich i zadając dmg

Potęga Demacii - Przywołuję miecz z nieba który uderza w ziemię Powodując że wszyscy do okoła lecą w powietrze

--------------------------------------------------------

Skille dla Supporta

Klejąca ściana - Przywołuję ściane z pajęczyn na czas 3 sekund (spowalnia)

Bariera - Przywołuję barierę z pajęczyn którz chroni przed uszkodzeniem

(czas 2 sekundy)

 

Kilka SSów odemnie :)

-------------------------

Ważne szukam Hosta/Sponsora bo aktualny nie odpowiada :)

 

 

 

----------------------------------------

Zabraniam kopiowania serwera. Posiadam zgodę na mody, pluginy, mapy jakie zostały użyte do stworzenia serwera.

Masz jakieś przydatne pluginy/mody do serwera? Pisz w komentarzach lub na pw Pozdrawiam wszystkich Przywoływaczy :)

 

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

kolejny twoj projekt? nie wypali jak inne, so sad...

 

 

Zobaczymy :)

Napewno wypali

swoje błędy już znam wiem co robiłem nie tak

Ten sie uda :)

Zobaczysz

wszyscy zobaczą

Ponieważ ten serwer robię z pasją Ponieważ Kocham League of Legends uwielbiam w to grać

a inne projekty były na szybko

z tym będzie inaczej

Przysięgam że ten Serwer To Będzie Hit!

MACIE MOJE SŁOWO!

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

Zapowiada się ciekawie na pewno po starcie wbiję i obczaję co i jak ;)



@up Ale na tamtym nie ma nexusa ani item shopu... tamten ma tylko areny od 1v1 - 5v5 i jego plusem są mody i launcher...

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

 

Istnieje już serwer o takim trybie i jest bardzo dobrze dopracowany, więc nie ma co robić słabej konkurencji.

 

Strona: leagueofminecraft.com

 

 

Mnie to nie obchodzi że jest Taki...

Ja robie swój

Bo z kąd miałem wiedziec ze taki istnieje

mnie sie szukac niechce...

Dlatego Nie reklamuj mi tu innych serwerów

 

 

A Także na naszym serwerze Jest możliwość reportowania graczy :) naprzykład za Brak Skilla Feedowanie Obrażanie wyzywanie itp itd

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

Bez modów, ani modyfikowanego klienta? Same pluginy?

Długo nie przeżyje, o ile w ogóle zaistnieje.

 

A tak wgl. dafuq, robisz "reklamę/zapowiedź" serwera nie mając nawet hostera ;_;

 

BTW. Dlaczego piszesz każde wypowiedzenie od nowej linii?

 

 

Istnieje już serwer o takim trybie i jest bardzo dobrze dopracowany, więc nie ma co robić słabej konkurencji.

 

Strona: leagueofminecraft.com

League of Minecraft nosi jedynie taką nazwę, to jest zwykły serwer PvP ze zmodyfikowanym klientem.
Opublikowano

Jak wypali to chętnie zagram. Lola nie lubię, ale DOTA jest fajna, a w Minecrafcie będzie to wyglądać lepiej, jednak Ci wyżej mają rację.

Opublikowano

 

 

Bez modów, ani modyfikowanego klienta? Same pluginy?

Długo nie przeżyje, o ile w ogóle zaistnieje.

 

A tak wgl. dafuq, robisz "reklamę/zapowiedź" serwera nie mając nawet hostera ;_;

 

BTW. Dlaczego piszesz każde wypowiedzenie od nowej linii?

 

 

 

League of Minecraft nosi jedynie taką nazwę, to jest zwykły serwer PvP ze zmodyfikowanym klientem.

 

 

 

Bo tak lubię.I owszem przeżyje! Będziesz widział :P i nie Hejtuj wszystkiego co napisze -.-

to wolny kraj Dlatego też będe tworzył ten serwer a jak sie niepodoba to sam wiesz co.

a hostera szukam ponieważ aktualny nie odpowiada na wiadomości

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

Zapowiada się fajnie!

Mam kilka pytań:

1.Jak będzie z klasami? (nie pamiętam jak to się nazywało w lol'u:D)

2.Czy eq, będzie tak jak w lol'u czyli z bonusami?

3.Czy będą wieże?

4.Czy będą, te małe botki?

5.Czy HP będzie się szybciej regenerowało koło nexusa?

6.Czy będzie tak jak w lol'u czyli kupujesz przedmiot "x+x"= tańszy przedmiot "y"?

7.Jak ze skillami?

8.Czy będą klasy płatne?

 

Nie chcę was denerwować, mam nadzieje, że to wypali, choć wątpię w to, ponieważ bardzo ciężko jest zrobić coś takiego, do tego trzeba mieć, naprawdę bardzo dobrych skrypciarzy i pluginowców. Mam nadzieje, że wypali.

Opublikowano

 

Zapowiada się fajnie!

Mam kilka pytań:

1.Jak będzie z klasami? (nie pamiętam jak to się nazywało w lol'u:D)

2.Czy eq, będzie tak jak w lol'u czyli z bonusami?

3.Czy będą wieże?

4.Czy będą, te małe botki?

5.Czy HP będzie się szybciej regenerowało koło nexusa?

6.Czy będzie tak jak w lol'u czyli kupujesz przedmiot "x+x"= tańszy przedmiot "y"?

7.Jak ze skillami?

8.Czy będą klasy płatne?

 

Nie chcę was denerwować, mam nadzieje, że to wypali, choć wątpię w to, ponieważ bardzo ciężko jest zrobić coś takiego, do tego trzeba mieć, naprawdę bardzo dobrych skrypciarzy i pluginowców. Mam nadzieje, że wypali.

 

 

 

1.Jak będzie z klasami? (nie pamiętam jak to się nazywało w lol'u:D) Klasy będą ale tylko 3 czyli Warrior-Wojownik Ranged-Łucznik i Mage-Mag czary itp

2.Czy eq, będzie tak jak w lol'u czyli z bonusami? Z Bonusami :)

3.Czy będą wieże? Taaak są i bez minionów prawie na hita :)

4.Czy będą, te małe botki? Miniony?? oczywiście że są

5.Czy HP będzie się szybciej regenerowało koło nexusa? Raczej tak

6.Czy będzie tak jak w lol'u czyli kupujesz przedmiot "x+x"= tańszy przedmiot "y"? Tak :) Ale nie można sprzedawać rzeczy

7.Jak ze skillami? Skilli raczej nie będzie ale to jeszcze niewiadomo

8.Czy będą klasy płatne? Nie Nie będzie!

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

super, kocham lol'a tak samo jak minecraft'a i na pewno zagram w to połączenie :)

Wiele osób Lubi gry League of Legends czy Dota 2 Dlatego to stworzyłem :).

Jak już mówiłem Robię ten serwer z pasją , potrzebuje testerów Pisać pw!

 

 

A dla wszystkich którzy nie lubią gier moba lub coś nie pasuje to proste Nie oglądaj

 

BTW Masz jakieś pomysły dotyczące serwera? Pisz na gg 45999687

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Rekrut
Opublikowano

Moim zdaniem niewiele będzie to miało wspólnego z grą LOL, bez skilli i 3 klasami z serwerów PVP, jedynie tryb rozgrywki. Okropna prezentacja, jedynie logo dobrze wygląda... Nie polecam serwera!

Opublikowano

 


Moim zdaniem niewiele będzie to miało wspólnego z grą LOL, bez skilli i 3 klasami z serwerów PVP, jedynie tryb rozgrywki. Okropna prezentacja, jedynie logo dobrze wygląda... Nie polecam serwera!


Spoko nie polecaj Skille zostały dodane a pozatym Klas jest więcej Prezentacja poprawiona :P

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

Może podałbyś kiedy start ?

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...